پرداخت وجه

شما مي‌توانيد وجه مربوط به رژيم غذايي را به هر يك از روشهاي ذكر شده در ذيل به يكي از شماره حسابهاي سايت واريز و سپس فرم مربوط به واريز وجه را تكميل و ارسال نمائيد.

 

 

پرداخت آنلاین

در این روش شما می‌توانید با اتصال به درگاه اینترنتی بانک ملت یا پاسارگاد، وجه مربوطه را با استفاده از هر یک از کارتهای عضو شبکه شتاب پرداخت نمائید.

پرداخت از طریق شعب بانکها 

در این روش شما می‌توانید مبلغ سفارش خود را به يكي از شماره حسابهاي ذيل واريز نموده و شماره فیش مربوطه را در فرم تایید پرداخت وجه وارد نمائيد. 

 

پرداخت از طریق دستگاه خودپرداز  (ATM)

در این روش شما می‌توانید مبلغ رژيم غذايي را در هر ساعت از شبانه روز بدون مراجعه به شعب و اتلاف وقت تنها با استفاده از كارتهاي عضو شبكه شتاب و از طريق نزديكترين دستــگاه خودپرداز (ATM) محل كار يا زندگي خود به يكي از شماره كارتهاي ذيل واريز (انتقال وجه) نمائيد.

 

پرداخت از طريق اينترنت

در اين روش شما مي‌توانيد در صورتي كه از خدمات اينترنتي هر يك از بانكهاي ذيل استفاده مي‌نمائيد، وجه مورد نظر خود را از طريق اينترنت به حساب سايت واريز نمائيد.

 

 

نكته بسيار مهم و قابل توجّه اين است كه وجوه واريزي شما به شماره حسابهاي اعلام شده مستقيماً به حساب شخص مدير سايت واريز مي گردد و قطعاً به لحاظ قانوني قابل پيگيري مي‌باشد، لذا شما مي‌توانيد بدون هيچگونه نگراني اقدام به واريز وجه نمائید.

  شماره حساب‌هاي سايت جهت واريز وجه

نام بانك

شماره حساب

شماره كارت

نام صاحب حساب

بانك ملي

0100046804005

6037997212003249

حميد رضا مهران نيكو

بانك صادرات

0103473153000

6037691578823619

حميد رضا مهران نيكو


  • در صورتی که پرداخت شما از طریق  کارت به کارت انجام شده است، حتماً 4 رقم آخر کارت خود را در قسمت توضیحات درج کنید.

فرم اعلام پرداخت وجه

نام و نام خانوادگي   

 

پست الكترونيك   

 

طريقه پرداخت وجه   

بانك واريز وجه   

مبلغ واريزي (ريال)   

 

تاريخ پرداخت   

 

شماره قبض / ارجاع   

 

توضيحات